Από € 123 νύχτα

Derveni Luxury Apartments

Old National Road & Agiou Ioannou
Check-in:
—
Πελάτες
2 πελάτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0

Ages of children:

Λάβετε τις τιμές σε πραγματικό χρόνο και τις επιλογές δωματίων για τις ημερομηνίες σας.

Από € 123 νύχτα
Sep 27 — Sep 28
Τύπος: Aparthotel
Check-in: 14:00-16:00
Αναχώρηση: 11:00-12:00

Επισκόπηση

Διαθέτοντας Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα, το Αλισάχνη Aparthotel Δερβένι προσφέρει κατάλυμα 4 χλμ. Μακριά από Αρχαίο θέατρο Αιγείρα. Οι επισκέπτες που μένουν στο κατάλυμα μπορούν να παρκάρουν στις εγκαταστάσεις.

Τοποθεσία

Η πόλη Αίγιο απέχει 34 χλμ. Μακριά από το ξενοδοχείο.

Δωμάτια & Διαθεσιμότητα

Τετράκλινο Δωμάτιο

4 max
Τετράκλινο
45 m² 484 ft²
Θέα στον κήπο
Θέα στην εσωτερική αυλή

Deluxe Σουίτα

6 max
Σουίτα
70 m² 754 ft²
Θέα στον κήπο
Θέα στο βουνό
Θέα στην εσωτερική αυλή
Θέα στην πόλη
Θέα σε ήσυχο δρόμο

Εγκαταστάσεις

Υπηρεσίες

  • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
  • Ποτό καλωσορίσματος

Εστίαση

  • Βραστήρας
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

Σπα και αναψυχή

  • Παραλία
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
main photo for tourist attraction block

Τουριστικά αξιοθέατα σε Δερβένι

Τουριστικά αξιοθέατα σε Δερβένι

Τοπικά αξιοθέατα

  • 4.2 km 2.6 mi Αρχαίο θέατρο Αιγείρα

Συνηθισμένες ερωτήσεις

"Διαθέτει το Derveni Luxury Apartments επιλογές στάθμευσης;"

Η ιδιοκτησία παρέχει δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης στις εγκαταστάσεις της χωρίς την ανάγκη κράτησης.

"Τι επιλογές πρωινού είναι διαθέσιμες στο Derveni Luxury Apartments;"

Το πρωινό σερβίρεται στον κήπο της ταράτσας με θέα στο Γήπεδο Γκολφ Κορινθίας, και περιλαμβάνει επιλογές για υπαίθρια γευστική εμπειρία.

"Υπάρχουν εγκαταστάσεις ευεξίας στο Derveni Luxury Apartments;"

Η ιδιοκτησία δεν διαθέτει εγκαταστάσεις ευεξίας στις εγκαταστάσεις της. Δραστηριότητες όπως μασάζ και υπηρεσίες ευεξίας δεν είναι διαθέσιμες.

"Ποια συγκεκριμένα χαρακτηριστικά περιλαμβάνει το δωμάτιο στο Derveni Luxury Apartments;"

Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, καθαρά και εξοπλισμένα με κλιματισμό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης, μπαλκόνι και ιδιωτικό μπάνιο με ντους και δωρεάν προϊόντα περιποίησης.

"Πόσο κοντά βρίσκεται το Derveni Luxury Apartments σε τοπικά αξιοθέατα;"

Η ιδιοκτησία βρίσκεται κοντά στην παραλία Δερβενίου, η οποία απέχει 50 μέτρα, και επίσης κοντά σε τοπικές ταβέρνες και καταστήματα στο χωριό Δερβένι.

"Τι υπηρεσίες προσφέρει το προσωπικό στο Derveni Luxury Apartments;"

Το προσωπικό παρέχει υπηρεσίες όπως καθαρισμό δωματίου, πλύσιμο ρούχων, στεγνό καθάρισμα, σιδέρωμα και βοήθεια στο γραφείο εκδρομών.

"Ποια αξιοθέατα μπορούν να επισκεφθούν οι επισκέπτες κοντά στο Derveni Luxury Apartments;"

Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν τη Λίμνη Δόξα και τη Λίμνη Τσιβλού, τα χιονοδρομικά κέντρα στα Καλάβρυτα και τα Τρίκαλα, και να εξερευνήσουν παραδοσιακές ταβέρνες που σερβίρουν τοπικά πιάτα.

"Διαθέτει το Derveni Luxury Apartments εγκαταστάσεις εστίασης;"

Η ιδιοκτησία διαθέτει κήπο στην ταράτσα όπου σερβίρεται πρωινό με θέα στο Γήπεδο Γκολφ Κορινθίας. Δεν υπάρχουν υπηρεσίες εστιατορίου στις εγκαταστάσεις για μεσημεριανό ή βραδινό.

"Υπάρχουν διαθέσιμες υπαίθριες δραστηριότητες στο Derveni Luxury Apartments;"

Οι επισκέπτες μπορούν να συμμετάσχουν σε δραστηριότητες όπως περιηγήσεις με τα πόδια, ποδηλασία, ψάρεμα, ιππασία και ιστιοσανίδα, ορισμένες από τις οποίες είναι εκτός εγκαταστάσεων και απαιτούν επιπλέον χρεώσεις.

"Υπάρχει βοήθεια με τις μεταφορές από/προς το αεροδρόμιο στο Derveni Luxury Apartments;"

Η ιδιοκτησία προσφέρει επί πληρωμή υπηρεσίες μεταφοράς, παραλαβής και παράδοσης από/προς το αεροδρόμιο, οι οποίες πρέπει να γίνει κράτηση εκ των προτέρων.

Περίληψη

✔️ Βαθμολογία 8.3 / 10
🏷️ Ελάχιστη τιμή $140
⭐ Βαθμολογία επισκεπτών 130